28 Kasım 2016 Pazartesi

Bozova Prestij Caddelerine Kavuşuyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 'Prestij Cadde Uygulaması' çerçevesinde Bozova’da altyapı hizmetlerini tamamını bitirdiği Atatürk Caddesi ve Mezarlık Yolunda sıcak asfaltlama çalışmalarına hız kazandırdı. Şanlıurfa'nın 11 ilçesinde başlatığı Prestijli Cadde uygulamaları ile taktir toplayan Büyükşehir belediye çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Tüm ilçelerde başlattığı 'Prestij Caddesi Uygulaması' çerçevesinde 5 ilçede çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, Bozova'da ise ŞUSKİ, DEDAŞ, Telekom, AYKOME ve diğer ilçe kurum ve kuruluşlarla koordineli bir çalışma yürüterek altyapı hizmetlerinin tamamlandığı cadde ve bulvarlarda asfalt serim işini tamamladı.

İlçe merkezinde 'Prestij Cadde Uygulaması' kapsamında serilen sıcak asfalttan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Bozovalılar, hizmeti gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye ve ekibine teşekkür etti.


Daha önceden yolların oldukça kötü durumda olduğunu belirten Bozovalılar, “Yollarda yürürken ayaklarımız çamur oluyordu. Öğrencilerimiz okula giderken büyük zorluklarla karşılaşıyordu. Şimdi Büyükşehir Belediyesi yollarımızı asfaltladı. Bu hizmeti ilçemize kazandıran Başkanımız Nihat Çiftçi’ye ve ekibine teşekkür ettiklerini belirttiler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder